FETÖCÜLERİN İMAM HATİP ÜZERİNE OYUNLARI -2

Mehmet Kızılaslan

FETÖCÜLERİN İMAM HATİP ÜZERİNE OYUNLARI -2

Bu günkü yazım da, Nazilli İmam Hatip Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Onursal Başkanı Mehmet Gebenç kardeşimizin yazısıdır. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına aynen yayınlıyorum.  

((( TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSİMLERİNİ NAZİLLİ de YAŞATALIM! HAYDİ BUYRUNUZ.

       13-01-2013 Tarihli karar ile Nazilli İmam Hatip Okulu Yaptırma ve yaşatma Derneği; Aydın İl Özel İdaresinden özel gayretlerle çıkartmış olduğu 2,3 Milyon Liralık ödenek ile 24 derslikli İmam Hatip Orta okulunun yapımı için ilk adım atılmış oldu.

        Dernek Yönetimi 13-01-2013 Tarihli kararı ile TENZİLE ERDOĞAN -RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLİYESİNİN hayata geçmesi çalışmalarını başlattı. Bu çerçevede İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Külliyenin kroki çalışmaları başladı.  (kroki çalışması mevcuttur.)

        Nazilli şehir planında İmam Hatip Lisesi bahçesine TATBİKAT CAMİSİ yer alırken kroki çalışmalarında bu cami yeri görmezlikten gelinerek krokide yer almaması için özel gayretler birileri tarafından sarf edildi.

        Yine kendileri, kendilerine ait arsa-arazi ve ev tapularını Milli eğitime vermeden; okul arsasının tapusunu 28 Şubat sürecinde olduğu gibi istemeye başladılar. Bu arada dernek yönetimi çalışmalarını sürdürdü. Dönemin Aydın Valisi Sayın Kerem Al Beyefendi dernek yönetiminin TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM-HATİP KÜLLÜYESİ için emrindeki İl Özel İdare bütçesinden 15-20 Milyon Liralık ödeneği çıkartabileceğini ve Nazilli'ye güzel bir eser kazandırılmasının takipçisi olacağını ifade etmişlerdir.

         Henüz 28-09-2013 Tarih 3847391 - 20-27220253 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı genelgesi çıkmadığı için okul arazisinin bir köşesinden 500 m² lik bir bölümünün tapusunun Aydın Valiliğine verilmesinin "illi bağ" açısından yeterli olacağını; dernek yönetimi de 500 m² lik arazinin ve tüm okul binalarının ve pansiyonlarının sadece İmam Hatip Okulu için kullanılacağı Tapu Şerhine sonuna kadar saygılı olduğunu, Sayın Kerem Al beyefendi, ifade ettiler.

Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Merhume Annelerinin isimlerinin Aydın ilinde yaşamasına katkıda bulunmasının kendileri için ayrı bir övünç kaynağı olacağını ifade eden dönemin Aydın Valisi Sayın Kerem Al Beyefendi;  3-5 gün içerisinde Merkez Valiliğine tayin edildi.

          Açık ve gizli Fetö'cüler Külliyenin hayata geçmesini önlediler ve her zamanki taktikleri icabı, icraatı kendileri yaptılar, faturayı dernek yönetimine kestiler. Vali beyin tayinini dernek yönetimi yaptı dediler.

Aydın - İzmir - Muğla - Manisa İllerindeki FETÖ yapılanmalarının müsebbibi olan, Recep Uzunallı'nın " Bizim Özel Okul ve Dershanelerimizin bulunduğu İl ve İlçelerde BİNA ve EĞİTİM olarak GÜÇLÜ İMAM- HATİP OKULLARINA MÜSADE ETMEYİZ. Bizim her ilde Milletvekillerimiz, Valilerimiz, Müdürlerimiz olacak, karda yürüyüp izimizi belli etmeyeceğiz" dediği 1984 yılındaki projesi yürürlüğe girmiş oldu.

         Dernek yönetimi hiçbir kişi kurum ile inatlaşmadı, problem çıkarmadı. 17,3 Milyon ödenek çıkardı Bu paraların çıkartılmasında BEŞ KURUŞLUK katkısı bulunmayan 20-30 kişilik grup yatırımları sağa sola kaydırılmasında katkıda bulunurlarken TEMEL RUHSATLARINDA ne yazdığının üzerinde bile durmadılar. Bu güne kadar 17,3 Milyon liralık Okul binalarının Temel Ruhsatlarında İmam - Hatip Okulu yazıp yazmadığı konusunda kamuoyuna herhangi bir belge gösteremediler.

          Daha önce sorulan sorulara cevap getiremediler. Paralarını Dernek yönetiminin çıkarttığı binalara bile sahip çıkamayanlar. 28-09-2013 Tarihli Bakanlık genelgesi ve olurları ile sadece İNTİFA (binayı kullanma) hakkını 49 yıllığına Bakanlığa vermenin yeterli olmasına rağmen, hala daha TAPU da TAPU diyen bir avuç insana "SİZ ÖNCE KENDİ EV-ARSA- BAĞ-BAHÇE TAPULARINIZI MİLLİ EĞİTİME DEVREDİNİZ. DAHA SONRA BİZDEN TAPU İSTEYİNİZ. YOKSA SİZ DEVLETİMİZE GÜVENMİYORMUSUNUZ" Demek, Derneğin en doğal hakkıdır.

          Derneğimiz Devletine güvenmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız ile aynı yerde duran, aynı yöne bakan Derneğimiz yönetimi ve değerli üyeleri Sayın Cumhurbaşkanımız gibi Devlet içindeki PDY ( Paralel Devlet Yapılanması) ile FETÖ' cülere güvenmemektedir. 2013-2016 sürecinde çeşitli başlıklar ile Derneğe Üye yapılmayan birçok kişi ya açığa alınmış ya da yargılanmaktadır. dernek Yönetiminin titizliği Açık ve Gizli FETÖ' cülerin Derneğe sızmaları önlenmiş olup OHAL taramalarından ve Defter denetlemelerinden başarı ile geçmiştir. Dernek Yönetimi ve Dernek Üyeleri zikzak yapmadan en başından bu yana Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer almıştır.

         Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı sistemini kurmaktadırlar. Dernek Yönetimi ve Üyeleri TENZİLE ERDOĞAN- RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM-HATİP KÜLLİYESİ için çalışmalarını ısrarla sürdürmekte olup gizli ve açık hiçbir FETÖ' cünün gereksiz - mesnetsiz "çamur at izi kalsın" "önce berrak suyu bulandır sonra kendi bulandırdığın suda balık avla" taktiklerine takılmayacaktır.

         Buyurun size çok önemli fırsat Asımın Nesli Proje Okulunun ismini ve (değilse) Temel Ruhsatında ki ile birlikte RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM - HATİP LİSESİ olarak değiştiriniz. Özel Aydınlık Okulu binasını da, İmam Hatip Ortaokulu olarak aynı çatıda birleştiriniz. Erkek öğrencilere imkan açınız.

         42 Yıllık Okul binasının bulunduğu araziye de 49+49 =98 yıllığına Sadece kız İmam Hatip orta okulu ve Lisesi ile pansiyonu, kapalı spor salonlarından oluşan TENZİLE ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLİYESİ için iyi niyetli herkes ile çalışmalarımızı sürdürelim. Dernek yönetimi ve üyeleri çalışmalarını sürdürmektedir. Buyurun siz de bir ucundan düzgünce tutun. dernek yönetimi 17,3 Milyon liralık okul binaları, pansiyonlar, kapalı spor salonları ve 1500 kişilik yerleşimin yoğun olduğu yere CAMİYİ Nazillimize kazandırdı. Sizlerde olumlu katkıda bulununuz. Bulunamıyorsanız ortalığa çalı atmayınız. Attığınız çalılar bir gün kendi ayağınıza dolanır.

       Sayın Cumhurbaşkanımıza zaman zaman dosyalar halinde bilgiler arz ediyorum. Ankara da arkadaşlarımız (hemen telefonları dinlemeye almalısınız çünkü bu bir FETÖ taktiğidir.) Sayın Cumhurbaşkanımızın yoğun programları arasında randevu almaya çalışıyorlar. Külliyenin lehinde ve aleyhinde davrananlar ile ilgili karar Sayın Cumhurbaşkanımızın uhdelerindedir. Dernek yönetimi ve Saygıdeğer üyeleri sabırlıdırlar. "Sabreden Derviş TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLÜYESİNE ERMİŞ" olacağı günler yakındır İnşallah.

        Kanal-a da ki sabahları çok güzel program yapan ERKAN TAN beyefendiyi de VUR MEHTERİ ..!  ÇAL MEHTERİ nidaları ile MEHTER MARŞLARI arasında program sunucusu olarak çağıracağız İnşallah gönüllü olarak geleceklerdir.

        Dernek yönetimi ve üyeleri bütün çalışmalarını Anayasa - yasalara - kamuoyunun ihtiyaçlarına göre yapmaktadır. 1967 Yılından 2017 Yılına kadar 50 Yıldır üzerinde açık ve gizli FETÖ taktikleri, 28 Şubat taktikleri, 15 Temmuz 2016 taktikleri üzerinde DOKTORA TEZİ yapılacak kadar taktiklerle karşılaşmıştır.

        Dernek Yönetimi ve üyeler herkesle uzlaşmacı, olumlu çalışmalara açık olduğu kadar; engelleyici tutum takınanlara da o kadar kapalıdır. Ömrünü Şeytan taşlamakla geçiren insanlara salavat getirecek zaman kalmaz

        Dernek Yönetimi birçok denetlemeden başarı ile çıkmıştır. İcraatlarını kamuoyunun önünde yapmaktadır. Kırmızı çizgileri ise, Sayın Cumhurbaşkanımızın kırmızı çizgileriyle aynıdır. 28 EYLÜL 2013 Tarihli genelge Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde HAZİRAN 2013 yılında Kayseri Erciyes de yapılan İmam Hatipler zirvesinde Dernek yönetimi tarafından verilen yazılı önerinin kabul görmesi üzerine çıkartılmıştır. Bu genelge ile Devletimize binlerce derslikli arsa ve araziyi bedava üretmiş olduk. İmam Hatiplerin binalarının gelişmesini kıskanan açık ve gizli FETÖ' cüler engellediklerini, engellediler ve Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldular.

        Binlerce okul-yurt ve dershaneleri Hazineye devroldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın veciz ifadeleri ile dile getirdiği "Kaderin üstümde bir kader vardır" gerçeği hükmünü icra etmiştir.

        "O da çalışsın ben de çalışayım değil, O yok olsun ben ayakta kalayım " taktiği uygulayan FETÖ' nün tezgahları DENİZ FENERİ derneğindeki, Güzel insanlar, Sayın Zekeriya Karaman Beyefendi ile Sayın Zahit Akman, Beyefendiye kurdukları kumpas ortaya çıkmadı mı? "Kimse Yok mu "diye ortaya çıkanlar; ortalıkta kendilerinden başka kimseyi bırakmamak niyetiyle yola çıkmadılar mı?

        1976 Yılında Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca, (Mekanı cennet olsun) benim de aralarında bulunduğum 8-10 Üniversite öğrencisine FETÖ den bahisle "O örgüt Uluslararası bir projedir. Uzak durun. Dikkatli olun, onların değirmenine su taşıyan olmayın" diyerek 40 yıl sonraki 15 TEMMUZ'u daha o günlerde fark etmişti.

         Evet "Kabe'nin yeryüzündeki şubeleri olan Camileri Allah'a (CC) Ahiret gününe iman edenler imar ederler" gerçeğinden hareketle, TEMEL RUHSATLARI konusunda belge getirmemenize rağmen, bir sonraki yazımda, Değer verdiğimiz KAMUOYUNUN doğruları öğrenmesi için cami ve diğer konularda yazacağım İnşallah. Ama şunu iyi biliniz ki; Camiyi yaptıran hayırsever vatandaşımız ile, yapan Müteahhit arasında yapılan protokolde, dernek sadece cami arsası tahsis etmiştir. Dernek hesabına ne bir arsa bağışlanmıştır nede para girişi ve çıkışı olmamıştır. Yapılan caminin kullanımı Diyanet İşleri Başkanlığına verilmiştir. Diyanet İşleri Başkanlığı tapu istememiştir. Bu Caminin yapılması gizli ve açık FETÖ cülerin bütün oyunlarını bozmuştur. Bu caminin yapılmasını engel olmaya çalışan bazı kişilerin FETÖCÜLÜKTEN yargılanmaları devam etmektedir. Dernek yönetimi de yasal haklarını kullanırken kamuoyunu doğru bilgilendirmelerine devam edeceklerdir.

        Dernek yönetimi, kendi icraatlarına güvendiği için konuyu kendisi Cumhurbaşkanlığına bağlı, Devlet Denetleme Kuruluna taşıyacaktır. 2013-2017 yılları arasında derneğe ve okul arazisine uyguladıkları gizli ve açık, fetöcülerin ince taktiklerinin ortaya çıkmasını sağlayacaklardır. Kamuoyunun bilgilerine sunulur.)))

 
 
10.04.2021 (Mehmet Kızılaslan)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

YAŞADIKLARIMIZ KADER DEĞİL 

OLAĞAN ÜSTÜ YAŞAM

TOPYEKÜN ALDATILDIK

VERGİ DEVRİMİ İLE TERÖR DE ÖNLENİR.

KEM SÖZ SAHİBİNİNDİR EFENDİLER

ÇALIŞAN VE ÇALIŞTIRANLARIN SORUNLARI

KATLİAM

İSRAFÇI YETKİLİLER

HİÇ BİR SAVAŞ BU METOTLARLA BİTMEZ.

BEN BÜYÜK İNSANLARI SEVERİM

BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU

YAZIK HALA GERÇEKLERİ GÖREMEDİNİZ

EĞİTİM öğretim ÜRETİM ve HAYAT

Ne yani onlar Yahudi mi?

ASALET BENDE BAŞLAR BENDE BİTER 

BAZEN İNSAN ÇALIŞMADIĞI HALDE YORULUR.

İHANET KAHPELİK PUŞTA GÖREYSE

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

SİZLER AYDIN'I GÖZDEN ÇIKARDINIZ MI EFENDİLER?

BAZEN İNSAN ÇALIŞMADIĞI HALDE YORULUR. 

CUMHURİYET BAYRAMINA GEREKTİĞİ ÖNEMİ VERMEK

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

TİTANİK FACİASI VE ÜLKEM

SİZİ ÜZMEK DEĞİL AMACIM

SAVAŞ TÜRKİYE TOPRAKLARINDAMI OLACAK

TİTANİK FACİASI VE ÜLKEM

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

İYİ PARTİ GERÇEKTEN İYİ GELECEK Mİ?

YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

MİLLET OYLARIYLA NE DEDİ

SİZLERİ ÖPE ÖPE BÜYÜDÜK

BİR METREKARESİ KAÇ PARA BU TOPRAKLARIN

SİZE DE SORARLAR SAYIN BAŞKAN

BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU

  İYİ İNSAN OLMAK 

ACİLİYET SIRASI VE İNTİHARLAR

GELİŞMEMİŞ EGOLARDA DÜNYA SEVGİSİ

GELİRLERİNİZİ İKİ KAT ALIM GÜCÜNE ÇIKARIYORUM

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

GÖZÜNÜZ TOPRAK DOYURSUN

DEFNE FİDANINDAN DEF(İ)NE SAHİBİ OLMAK

BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU

DİNİ PARÇA, PARÇA EDEN TEKKELER, KAPATILSIN

BİR METREKARESİ KAÇ PARA BU TOPRAKLARIN

BİZİM HİÇ Mİ SUÇUMUZ YOK?

BİR METREKARESİ KAÇ PARA BU TOPRAKLARIN

YAPTIĞINIZ YATIRIMLAR VATANDAŞIN YOKSULLUĞUNA ÇARE DEĞİL

VAZGEÇİN BU BAŞKANLIK SEVDASINDAN

VATANDAŞIN DİLİNDEN AHVALİMİZ

VAATLER VE SEÇİMLER

HER ŞEY MÜMKÜN

BİR METREKARESİ KAÇ PARA BU TOPRAKLARIN

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

TERÖRÜ- RÜŞVETİ- YOLSUZLUKLARI- KÖKÜNDEN SİLECEK ÇÖZÜM

AİLELER DE BİTİYOR

EY MUHALEFET

UYKULARIM KAÇIYOR

KİM BU MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

VAATLER VE SEÇİMLER

UYKULARIM KAÇIYOR

ARAPLAR DOST MU?

BOŞA AKIP GİDEN İYİ SU KAYNAKLARI

ABD DE DURUM

DEVLETİN HİÇ GÖRÜLMEMİŞ YÜZÜ

TERÖRÜ- RÜŞVETİ- YOLSUZLUKLARI- KÖKÜNDEN SİLECEK ÇÖZÜM

UYKULARIM KAÇIYOR

AİLELER DE BİTİYOR

BİR TAKVİMİN HİKÂYESİ

ANADOLU ÇÖZÜM ARAŞTIRMA PLATFORMU “ÇAP”

BİR TAKVİMİN HİKÂYESİ

KAMU OYUNUN MERAK ETTİKLERİ

SEÇİMLER – KALKINMA – VE EKONOMİK PROJELER

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ.

YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

KANIMCA BU BİR KORKUNÇ OYUN

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

NAZİLLİ NASIL KURTULUR 2

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

CAMBAZA BAK DEDİLER

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

SİZLERİN BEYNİNİ KİMLER YIKIYOR?

SİZLERİN BEYNİNİ KİMLER YIKIYOR?

TİTANİK FACİASI VE ÜLKEM

DEVLETİN HİÇ GÖRÜLMEMİŞ YÜZÜ

SEÇİMLER – KALKINMA – VE EKONOMİK PROJELER

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

ZOR GÜNLER

DEFNE FİDANINDAN DEF(İ)NE SAHİBİ OLMAK

BAYRAK SEVDAMIZ

OSMANLICA SENİN NEYİNE

EĞİTİM öğretim ÜRETİM ve HAYAT

SİZLERE KATİLSİNİZ DEMEYE DİLİM VARMIYOR

SEÇİM SİSTEMİMİZ ADİL Mİ

PATLATTINIZ BENİ BELEDİYE BAŞKANLARI

ÇIDIRIYOR MUYUM ACABA?

UMUTTUR İNSANI AYAKTA TUTAN

FİYATLAR VE ADALET

KORONA VİRÜS VE ÜRETİM ARAÇLARI

FİYATLAR VE ADALET

FETÖ GİTTİ KAHROLSUN FİKİRLERİNİ SAVUNANLAR

YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

DİYANET İŞLERİ AK PARTİNİN ALTINI OYUYOR

BİR BAŞKA BAKIŞ AÇISI

ÖĞRETMEN, ÖĞRETMENLERİMİZ

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ.

DEPREME DAİR

ZOR GÜNLER

ABD, REZZA SARRAF, ORTADOĞU VE TÜRKİYE

DEPREME DAİR

 DEPREME DAİR 

VİCDANİ RED NEDİR

PARTİLERE HAZİNE YARDIMI İLE NELER YAPILABİLİR

GÖZÜNÜZ TOPRAK DOYURSUN

CUMHUR VE CUMHURİYET

PARA ÇOK ADİL PAYLAŞIM YOK

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

HERKES KENDİ HAVASINDA PİYASALAR ÇÖKTÜ

KATLİAM

PATLATTINIZ BENİ BELEDİYE BAŞKANLARI

YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

SİZ HİÇ AÇ KALDINIZ MI

SİZLERE KATİLSİNİZ DEMEYE DİLİM VARMIYOR

SEVGİ SAYGI VE AŞKA DAİR

TERÖRE DAİR

NAZİLLİ NASIL KURTULUR 2

CESARET YA DA KORKAKLIK

NEDEN AĞLIYORSUNUZ?

SİZ HİÇ AÇ KALDINIZ MI

YAPMAYINIZ SAYIN BAŞKANIM YAPMAYINIZ

HALKIN OYNAMAYA BAŞLADIĞI YERDEYİM

BİZ ASİLİZ YETER ONLAR VEKİL YETMEZ

CUMHUR VE CUMHURİYET

KORKULARIMIZ

BU MİLLET ARTIK AYAKTA UYUMUYOR

BU MİLLET ARTIK AYAKTA UYUMUYOR

YAZAMIYORUM.

YAZIK HALA GERÇEKLERİ GÖREMEDİNİZ

 YAZAMIYORUM. 

TAYYİP DÜŞMANLIĞI....

NAZİLLİ POLİS OKULUNUN GİDİŞİNEDE SEYİRCİ

DEPREM ve BETON MAFYASI

BİR KEZ GELİYORSUN DÜNYAYA

BİR BAŞKA BAKIŞ AÇISI

TURİZM CAN ÇEKİŞİYOR

İHANET KAHPELİK PUŞTA GÖREYSE

PARTİLERE HAZİNE YARDIMI İLE NELER YAPILABİLİR

GİDİŞAT İYİ DEĞİL

ALLAH SENDEN RAZI OLSUN FRANSA

BİR BAŞKA BAKIŞ AÇISI

HERKES KENDİ HAVASINDA PİYASALAR ÇÖKTÜ

BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

FETÖCÜLERİN İMAM HATİP ÜZERİNE OYUNLARI -2

GÖZÜNÜZ TOPRAK DOYURSUN

KARGO SORUNU

YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

KORKULARIMIZ

SON GELİŞMELER

BİR BAŞKA BAKIŞ AÇISI

HANGİ SERMAYENİN DİNİ İMANI YOK?

MİLLİ BİRLİK ZAMANI

PATLATTINIZ BENİ BELEDİYE BAŞKANLARI

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

SON GELİŞMELER

AYDIN MİLLİ EĞİTİMİNE UĞRAMAYAN ADALET

KARGO SORUNU

GİDİŞAT İYİ DEĞİL

ABD, REZZA SARRAF, ORTADOĞU VE TÜRKİYE

VERİN OYUNUZU CUHURİYE …….

SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN

TİCARET TE YENİ HEDEFLER MİŞ…

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ.

CAMBAZA BAK DEDİLER

DOĞAL GAZ ŞÖLENİ ÜZERİNE

UTANMASALAR NAZİLLİYİ KÖY YAPACAKLAR

HANİFİ AVCI ve FETULLAH GÜLEN CEMAATİ

EY TUZAK KURANLAR

 VATANIMIZA MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN AYASOFYA 

ÜLKEMDE NE EKSİK?

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

GÜNÜMÜZ İNSANLARININ SORUNU

İŞKENCECİ HANEFİ AVCI VE EMRİNDEKİLER 1

KARGO SORUNU

ZEYBEK GİYİMİ NEDEN YASAKLANDI?

 NELER OLUYOR

 GIDA NİZAMNAMESİNİ HAZIRLAYANLAR YAHUDİ Mİ?

 HER ŞEYİ BİRBİRİNE KARIŞTIRDIK

    BİR YERLERDE YANLIŞIMIZ VAR

İŞKENCECİ HANEFİ AVCI VE EMRİNDEKİLER 2

KORONA VİRÜS  VE  ÜRETİM  ARAÇLARI

DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜĞÜN SAĞLIĞIMIZA TERS ETKİSİ

KORONAVİRÜS DEN EKONOMİNİN VE ÜLKEMİN KURTULUŞU

KALBİMİZDEN VURULDUK.

KORONA VİRÜS İLE BİZE DAYATILANLAR

TÜKÜRDÜKLERİNİ YALAYACAKLAR MI ?

İSRAFÇI MİLLETİZ VESSELAM

NAZİLLİ POLİS OKULUNUN GİDİŞİNEDE SEYİRCİ

VATANIM ÜZERİNE OYNANAN OYUN

YİNE, YENİDEN “DÜNYA BEŞ DEN BÜYÜKTÜR”

FETÖCÜLERİN İMAM HATİP ÜZERİNE OYUNLARI -2

GÜNDEM YARATANLAR ve DOĞRU OLAN

BU BÜROKRATLAR SİZİN BAŞINIZI YİYECEKLER

SEÇİM SİSTEMİMİZ ADİL Mİ 1

MİLLİ BİRLİK ZAMANI

PARTİZANLIK VE AZGINLAŞAN PARTİLİLER

ÇOCUK İSTİSMARINDA DÜNYADA İLK ÜÇÜNCÜ SIRADAYIZ

YEREL SEÇİM Mİ, ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI MI?

MEKTUP OKUMAYI BİLECEKSİNİZ

HADIM EDİN ŞEREFSİZLERİ

BÜYÜK ŞEHİR YASASI ÇILDIRTIYOR.

SÜPER İNCİR FİLMİ

SİZLER TÜRK İNSANININ ÜMİTLERİNİ YOK ETTİNİZ

SİZE NEDEN OY VERMEYECEK BU SEFER

İSLAM COĞRAFYASININ YÖNETİCİLERİ SİZLER MÜNAFIKSINIZ

SEÇİMLERDE PARA ANARŞİZMİ

İNSANIMIZIN VİCDANI mı DÖKÜLÜYOR

ALLAH AŞKINA YORMAYIN MİLLETİ

1950- 1970 YILLARI ARASINDA DOĞANLAR

BELEDİYE BAŞKANININ BÖYLESİ

GELİŞMEMİŞ EGOLARDA DÜNYA SEVGİSİ

OSMANLICA SENİN NEYİNE

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

KAZANDIĞINIZ PARA HELAL Mİ KARDEŞİM?

BU KIZLAR KİMİN KIZLARI

TUZUN KOKTUĞU YER

MUHTAÇ HALE GETİRİLEN MİLLET VE SAHİPLERİ

ESKİ C H P Lİ LERE MEKTUP

DEPREM ve BETON MAFYASI

DİYANET İŞLERİ AK PARTİNİN ALTINI OYUYOR

DOĞAL GAZ ŞÖLENİ ÜZERİNE

SORUN ÇÖZÜN EFENDİLER AĞLAMAYIN

İŞKENCECİ HANEFİ AVCI VE EMRİNDEKİLER 5

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ

ÖZEL SÜHEYLA KIZILASLAN SANAT MERKEZİ 3. GELENEKSEL PERFORMANS KONSERİ

GELİŞMEMİŞ EGOLARDA DÜNYA SEVGİSİ

AK PARTİ BİR REKOR DAHA KIRDI

BU MİLLET ARTIK AYAKTA UYUMUYOR

BAĞIR BAĞIR BAĞIRIYORUM

PARANIN KAZANDIRDIĞI SEÇİMLERDE SUÇLU KİM?

UTANMASALAR NAZİLLİYİ KÖY YAPACAKLAR

DEVLETİN HİÇ GÖRÜLMEMİŞ YÜZÜ

PKK İLE SAVAŞ BÖYLE OLMAZ

KAZANDIĞINIZ PARA HELAL Mİ KARDEŞİM?

  1950- 1970 YILLARI ARASINDA DOĞANLAR        

TÜKÜRDÜKLERİNİ YALAYACAKLAR MI ?

EY TUZAK KURANLAR

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ

AK KALSIN DEDİKÇE BOYAMAYA ÇALIŞIYORLAR

UĞURLARKEN 2019 U

ÜRETİME FAYDASI OLMAYAN EĞİTİM MESELESİ

KAMU OYUNUN MERAK ETTİKLERİ

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

DÖRDÜNCÜ KUVVET MEDYA MI?

İŞKENCECİ HANEFİ AVCI VE EMRİNDEKİLER 5

HERKES KENDİ HAVASINDA PİYASALAR ÇÖKTÜ

HER ŞEY DEĞİŞİYOR HAYVANLAR BİLE..

DEVLETİN GÜZEL YÜZÜ.

MİLLİ OLMAK ya da OLMAMAK

ACİLİYET SIRASI VE İNTİHARLAR

EĞİTİM öğretim ÜRETİM ve HAYAT

ÇILDIRIYOR MUYUM ACABA?

ANADOLU ÇÖZÜM ARAŞTIRMA PLATFORMU ÇAP

KOOPERATİFÇİLİK NASIL OLUR

UTANMASALAR NAZİLLİYİ KÖY YAPACAKLAR

ATATÜRK Ü BİZ ÖLDÜRDÜK

GELİŞMİŞ ÜLKELER VE BİZ

ÇILDIRIYOR MUYUM ACABA?

EL BECERİLERİNİ KAYBEDEN MİLLET

DÖRDÜNCÜ KUVVET MEDYA MI?

ÜLKEM İNSANINA NE OLUYOR?

 BİR KEZ GELİYORSUN DÜNYAYA

ÜNİVERSİTELERİMİZ SINAVSIZ OLMALI

  İSTANBUL SEÇİMLERİ YAPILACAK MI?

MEKTUP OKUMAYI BİLECEKSİNİZ

MÜSLÜMAN HİLE YAPAR MI?

99 YEREL SEÇİMLERİNDE BAKINIZ NE DEMİŞİZ

 YEREL SEÇİM Mİ,   ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI MI?

SEÇİMLER KALKINMA VE  EKONOMİK  PROJELER

 BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU

 TİTANİK FACİASI VE ÜLKEM

PARTİLERE HAZİNE YARDIMI İLE NELER YAPILABİLİR

 İSRAFÇI YETKİLİLER

EĞİTİM öğretim ÜRETİM ve HAYAT

 FİYATLAR VE ADALET

DUYUN-U UMUMİYE NEDİR?            

HAİM NAHUM DOKTRİNİ VE RAHMETLİ ERBAKAN HOCA

ÜLKE YANIYOR, JÖLELİ BAŞINI TARIYOR

EKONOMİK ÇÖZÜM

ÇILDIRIYORUZ

ÜLKENİN KADERİ MİKRO  İŞLETMELERDE

ÇOCUK  CİNAYETLERİ  VE  SAPIKLAR

SEÇİM   SONUÇLARI  VE  ÖZÜR

YAZDIKLARIMIZI ANLAMAMAKTA DİRENDİNİZ

 EKONOMİNİN VE ÜLKENİN KURTULUŞU

SEÇİMİ ÖNE ALMANIN SEBEPLERİ

MEDENİYET DEDİĞİMİZ ŞEY

 DEVLET ÜRETİME TEKRAR GİRMEK ZORUNDA

KELLE KOLTUKTA SEFERE ÇIKMAK

KASAPLAR   VE   LOKANTACILAR   ODASI   SEÇİMİ

ZOR GÜNLER

  YAZBOZ TAHTASI GENELGELER

HER ZAMAN SEÇİMLE GELEN SEÇİMLE GİTMEZ.

ACIYORUM SİZLERE VE SORUYORUM

ULUSAL BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR

15 TEMMUZ DARBESİ

 KAPİTALİST SİSTEMDE, SOSYALİST MEYHANECİLİK

 KIRK KADAR KÜÇÜK ADAM

ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ

  AVM LER ÜRETİMSİZ YERLERDE SOS VERİYOR.     

NAZİLLİ SÜMERBANK VE KATİLLERİ

HALK OYLAMASI SONUÇLARINDA MİLLET NE DEDİ

BORÇ ALAN EMİR ALIR

ORTA DOĞULU OLMAYA DOĞRU

İŞSİZLİĞİ ÖNLEMEK İSTİYORSANIZ

EVET ÇIKACAK HAİNLER BİTECEK

HERŞEYİN BİR BEDELİ VAR

  VAZ GEÇİN BU BAŞKANLIK SEVDASINDAN

DEVE GÜREŞLERİ VE İLKELLİK

KALKINMIŞLIĞIN GÖSTERGELERİ

VEKİL ÖRNEKLERİ VE ASİLLER

BAŞKANLIK SİSTEMİ VE TRUMP

ANA YASA DEĞİŞİKLİĞİ NELERDİR BİLİYOR MUSUNUZ?

BANKA DEĞİL, TEFECİ, GASPÇI, ŞEHİR EŞKİYALARI

YAKIT MASRAFLARI VE AİLE BÜTÇEMİZ

HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK

TERÖRÜ- RÜŞVETİ- YOLSUZLUKLARI- KÖKÜNDEN SİLECEK ÇÖZÜM

TERÖRÜ- RÜŞVETİ- YOLSUZLUKLARI- KÖKÜNDEN SİLECEK ÇÖZÜM

ÖĞRETMEN, ÖĞRETMENLERİMİZ

BAYRAK SEVDAMIZ

DEFNE FİDANINDAN DEF(İ)NE SAHİBİ OLMAK

YAPMAYINIZ SAYIN BAŞKANIM YAPMAYINIZ

FAİZLER DÜŞSÜN DİYORSANIZ, ÖNCE SİZ DÜŞÜRÜN

SİZE DE SORAR LAR SAYIN BAŞKAN

KAZANDIĞINIZ PARA HELAL Mİ KARDEŞİM?

PATLATTINIZ BENİ BELEDİYE BAŞKANLARI

İKİNCİ ÜÇÜNCÜ DALGA GELMEYECEK

İKİNCİ ÜÇÜNCÜ DALGA GELMEYECEK

YİNE, YENİDEN “DÜNYA BEŞ DEN BÜYÜKTÜR”

ANAHTAR TESLİMİ FABRİKA

FETOCULARIN SON OYUNU

SUÇÜSTÜ YAKALANAN ABD VE SEFERBERLİK

VERGİ DEVRİMİ İLE TERÖR DE ÖNLENİR.

TOPYEKÜN ALDATILDIK

FETO TERÖR ÖRGÜTÜ NASIL ÇÖKERTİLİR

DARBELERDEN NASIL KURTULURUZ

GÖZALTILAR VE TUTUKLAMALAR

HAYATIMI KAYDIRAN OLAYLAR

LANET OLSUN DARBECİLERE

BU ÜLKE HEPİMİZİN

KALBİMİZDEN VURULDUK.

MİLLET CİNNET GEÇİRİYOR

YAZIKLAR OLSUN

BİZ BU TUZAĞA DÜŞTÜK.

EN NİHAYET AMAÇLARINA ULAŞMAYA BAŞLADILAR

TURİZM CAN ÇEKİŞİYOR

AVM FURYASI

19 MAYIS - VAHİDETTİN CUMHURİYETE RAZIMIYDI

ÇAKKALLAR KENDİLERİNİ KURT SANIRLAR

1MAYIS SADECE İŞÇİNİN EMEKÇİNİN BAYRAMI DEĞİL

BÜYÜK ŞEHİR YASASI ÇILDIRTIYOR.

23 NİSAN ULUSA EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

ÇOCUK İSTİSMARI KORKUNÇ BOYUTLARDA

BAŞKANLIK OLMALI MI?

TAYİP DÜŞMANLIĞI PENCERESİNDEN DEĞİL

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin