YENİDEN REFAH PARTİSİ ŞEHİTKAMİL İLÇE TEŞKİLATI’NDA KONGRE HEYECANI

YENİDEN REFAH PARTİSİ ŞEHİTKAMİL İLÇE TEŞKİLATI’NDA KONGRE HEYECANI

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DA KATILACAK

Yeniden Refah Partisi Şehitkamil İlçe Teşkilatı 1. Olağanüstü Kongresi’ni Pazar günü gerçekleştirecek. Kongreye ilişkin gazetemize açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Mahmut Arman, korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilecek olan kongreye vatandaşları davet etti.

Yeniden Refah Partisi Şehitkamil İlçe Teşkilatı, ilk kongresini 1 Kasım Pazar günü gerçekleştirecek. Grand Park Düğün Salonu Gold Salon’da yapılacak olan 1. Olağanüstü Kongreye ilişkin açıklamalarda bulunan Yeniden Refah Partisi Şehitkamil İlçe Başkanı Mahmut Arman, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Aşıla’nın da kongreye katılacağını açıkladı. Başkan Arman, “Yeniden Refah Partisi Şehitkamil İlçemizin 1. Olağanüstü Kongresini gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz 18 Ağustos 2020 tarihinden itibaren ilk olarak ilçemizde vatandaşlarımız, parti üyelerimiz, sivil toplum örgütlerimizle birlikte ilişkilerimizi tekrar tazeleyip canlandırma yolunda çalışmalar başlattık” dedi.

ÖZVERİ İLE ÇALIŞTILAR

Teşkilat mensuplarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Arman, “Çalışmalarımızda kadın kolları ve gençlik kollarımızın başkan ve yönetimlerinin gayretlerine şahit olduk. Huzurlarınızda onlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile diğer teşkilat mensuplarımıza, mahalle başkanlarımız, partimize gönül vermiş üyelerimize, mahalle yönetimlerimize, tüm arkadaşlarıma teşekkürü bir borç biliyorum” şeklinde konuştu.

BEN DEĞİL BİZ DİYEN BİR TEŞKİLAT OLDUK

Başkan Arman, partilerinin en ücra köşelere kadar ulaşmaya çalıştığını belirterek, “Genel Başkanımızın tevazu, samimiyet ve gayret sözünü aklımızdan hiç çıkarmadan çalışmalarımıza yön verdik. Şehitkamil ilçemizde vatandaşımızın her kesimine hitap ederek, en ufak ayrımcılık yapmadan Hz. Mevlana’nın ‘Ne olursan ol yine gel’ öğretisini kendimize kılavuz belirledik.  Ben değil biz diyen bir teşkilat olduk. Yunus Emre’nin de dediği gibi “Kavgayla işimiz olmadı, Sevgi ektik, Gönüller yaptık”. Genel Başkanımızın sıkılmadık el, gidilmedik kapı, girilmedik gönül bırakmayacaksınız, talimatıyla kıymetli il başkanımızın emir ve destekleri ile Şehitkamil ilçemizin en ücra köşesine kadar ulaşmaya çalışıyoruz” ifadelerine yer verdi.

YENİ ÜYE ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR

Korona virüs sürecinde tedbirler eşliğinde yeni üye kabulleri gerçekleştirdiklerini aktaran Başkan Arman, “Genel Başkanımızın yeni üye kaydı talimatıyla pandemi döneminin koşulları çerçevesinde temizlik, maske ve mesafe kurallarına uyarak yeni üye çalışmalarımıza gayretle katkı sağladık. Yeni üye çalışmalarımıza devam ettik. Biz heyecanlı bir teşkilatız, bu heyecanı inandığımız yolda yürümek için harcayacağız” dedi.

30.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin