VALİ GÜL’E ÇAĞRI YAPIYORUZ! BİZ ONLARA EMANETİZ, ONLAR BİZİM EMANETİMİZ!

VALİ GÜL’E ÇAĞRI YAPIYORUZ! BİZ ONLARA EMANETİZ, ONLAR BİZİM EMANETİMİZ!

GÖREV BAŞINDAKİ POLİS VE JANDARMAYA KUMANYA VE SU TALEBİ!

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA GÖREVLİ EKİPLER SORUN YAŞAMAMALI!

Korona virüs (COVID-19) salgını başladığı günden bu yana sokaklarda en az sağlık çalışanları kadar polis ve jandarma ekipleri de kahramanca görevlerini yürütüyorlar. Gazetemize ulaşan kolluk kuvvetleri salgın boyunca ve sokağa çıkma yasaklarında su ve kumanya sıkıntısı yaşadıklarını belirtti. Jandarma ve polis ekiplerinin su ve yiyecek ihtiyacını Valiliğin karşılaması konusunda talepte bulunuyoruz.

Korona virüs salgını başladığı günden bu yana vatandaşların salgından etkilenmemesi adına gece gündüz emek harcayan polis ve jandarma güçleri, sokağa çıkma yasağı boyunca da aktif görev alacak. Halkın sağlığı için kendi sağlığından olmayı göze alan Gaziantep’in polisi ve jandarması salgın boyunca ve sokağa çıkma yasağı sürecinde su ve kumanya sıkıntısı yaşıyor. Gazetemize ulaşan kolluk kuvvetleri, yaşanan bu soruna çözüm aradıklarını belirtti. Yasak boyunca görevli polis ve jandarmalar için valilik tarafından kumanya temin edilmesi talebinde bulunuyoruz. Vali Davut Gül’ün konuyu hassasiyetle değerlendireceğine inanıyoruz. Bizim canımız polise ve jandarmaya emanetken onların sağlığını düşünmek zorundayız. Valimiz Davut Gül, görev başındaki kahramanlarımıza bu talebimizi şüphesiz yerine getirecektir.

SAHİP ÇIKMALIYIZ

Sokağa çıkma yasağı kapsamında birçok işletme de hizmet vermekten yoksun kalırken polisimiz ve jandarmamız istese de yiyecek ve içecek satın alabilecek durumda değil. Bu sebeple Valiliğimiz liderliğinde İl Emniyet Müdürlüğümüz de devreye girerek kahramanlarımızın sağlığını düşünmeliyiz. (NEVRE SARAÇ)

21.04.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin