TEŞKİLATLARA SİYASİ CHECK UP!

TEŞKİLATLARA SİYASİ CHECK UP!

MKYK ÜYESİ ŞAMİL TAYYAR ÇALIŞMALARA HIZLI BAŞLADI

AK Parti'nin 7'nci Olağan Büyük Kongresinde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi olarak görevlendirilen Şamil Tayyar, kentteki çalışmalarına hızlı başladı. Seçim bölgesi olan Gaziantep'te ziyaretlerine ilçelerden başlayan Tayyar, deyim yerindeyse teşkilata check up yaptı.

AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, Seçim bölgesi olan Gaziantep'te ziyaretlerini sürdürüyor. Göreve başlar başlamaz soluğu teşkilat ziyaretlerinde alan Tayyar'ın Araban, Yavuzeli, Karkamış, Nizip ziyaretlerinin ardından dün ilk durağı Nurdağı oldu. AK Parti MKYK Üyesi Tayyar, Nurdağı’nda Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve İlçe Başkanı Ramazan Analık ile bir araya geldi. Partilileri de dinleyen Tayyar, ziyarete ilişkin, “İlk durağımız Nurdağı’ydı. Belediye Başkanımız Ökkeş Kavak ve İlçe Başkanımız Ramazan Analık ile salgın şartlarına uygun, açık havada ağırladılar. Çok şıktı. Özlemişiz. Dertleştik. Yeni dönemi konuştuk. Birlikte nice yıllara” dedi.

HASRET GİDERDİK

Nurdağı ziyaretinin ardından memleketi Islahiye’de konfetiler ve alkışlarla karşılanan MKYK Üyesi Tayyar, Islahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, Islahiye İlçe Başkanı Mehmet Arslan ve partililer ile görüştü. Islahiye ziyaretine ilişkin açıklama yapan Tayyar, “Doğup büyüdüğümüz topraklar, İslahiye bir başkaydı. Belediye Başkanımız Kemal Vural ve İlçe Başkanımız Mehmet Arslan‘a muhteşem organizasyon için teşekkürler. Hasret giderdik. Muhabbet ettik. Rabbim birliğimizi daim etsin” dedi.

MKYK Üyesi Tayyar’ın ziyaretlerinde AK Parti İl Başkan Yardımcıları Ertuğrul Teymur, Mustafa İzol ve Mustafa Kılıç da eşlik etti. (TÜLAY KARA)

 

9.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin