PROTOKOL DÜĞÜNDE BULUŞTU

PROTOKOL DÜĞÜNDE BULUŞTU

BAKBAK VE ALPAY AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak ve Bülent Bakbak çiftinin oğlu Furkan ile, Necmi Alpay ve Mine Alpay çiftinin kızları Sena, Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah töreni ile dünya evinde girdi. Törene Gaziantep protokolü, siyasetçiler ve ailenin yakınları akın etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak ve Bülent Bakbak çiftinin oğlu Furkan ile, Necmi Alpay ve Mine Alpay çiftinin kızları Sena, düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi. Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapılan nikaha kent protokolünün yanı sıra siyasetçiler ve ailelerin yakınları katıldı. Sena ve Furkan çiftinin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

ŞAHİTLER GÖZ DOLDURDU

Çiftin nikah şahitliğini Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Abdullah Tancan, Gaziantep Valisi Davut Gül ve eşi Gülden Gül,  AK Parti MKYK Üyesi Şamil Tayyar, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Müslüm Yüksel, Sait Kirazoğlu, MHP Gaziantep Milletvekilleri Sermet Atay, Muhittin Taşdoğan, CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, Elazığ Milletvekili Sermin Balık, İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Erol Bakbak, Ahmet Aslansoy, Sami Nakıpoğlu, Necdet Alpay, İş adamı Haluk Kalyoncu, AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Oğuzeli Belediye Başkanı Sait Kılıç, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Gaziantep Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Akıncı yaptı. Siyaset ve kent protokolünün buluştuğu nikahta, katılanlar genç çifte mutluluklar diledi. (TÜLAY KARA)

 

 

10.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin