CAHİDE VE CANPATİ DERNEKLERİNDEN TAHMAZOĞLU’NA ZİYARET

CAHİDE VE CANPATİ DERNEKLERİNDEN TAHMAZOĞLU’NA ZİYARET

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı hayvansever Orhan Kızılaslan, Canpati derneği , CAHİDE Derneği Başkan Yardımcısı Cemal Güneş ve hayvansever Yüksel Kalkan’ı ağırladı. Başkan Tahmazoğlu, belediye olarak sokaktaki sahipsiz hayvanlar için destek sunmayı sürdüreceklerini belirtti.

 

 

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Orhan Kızılaslan, Can Pati derneği, CAHİDE Derneği Başkan Yardımcısı Cemal Güneş ve hayvansever Yüksel Kalkan, sokaktaki sahipsiz hayvanlar için Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu ziyaret etti.  Hayvanseverleri ağırlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, yaptığı açıklamada, “Bugün can dostlarımız için çalışan CANPATİ derneği, CAHİDE Derneği Başkan Yardımcısı Cemal Güneş Beyefendi, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Basın Yayın Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkan Yardımcısı hayvansever Orhan Kızılaslan Beyefendi ve Yüksel Kalkan Hanımefendi ziyaretimize geldi. Sokak hayvanlarımızla ilgili yaptığımız ve yapacağımız çalışmalar hakkında bilgi verdiğimiz önemli bir görüşme oldu. Kendileri can dostlarımız için fedakarca çalışıyor. Biz de, Şahinbey Belediyesi olarak can dostlarımız konusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR

CAHİDE Derneği Başkan Yardımcısı Cemal Güneş ise Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “ salgın günlerinde sokaktaki sahipsiz hayvanların beslenmeleri ve barınmaları güçleşti. Beslenme konusu başta olmak üzere birçok konuda destek sunan ve sunmaya devam edecek olan başkanımıza teşekkürler” dedi. (TÜLAY KARA)

23.12.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin