BEŞLER UN, GLOBAL GIDA STANDARDI BELGESİ (BRC) ALMAYA HAK KAZANDI

BEŞLER UN, GLOBAL GIDA STANDARDI BELGESİ (BRC) ALMAYA HAK KAZANDI

Kurulduğu günden beri tüketiciye en kaliteli ürünü, en hijyenik ortamlarda üreterek ulaştırmayı ilke edinen Beşler Un, İngiliz Perakendeciler Birliği tarafından kurulan British Retail Consortium (BRC) tarafından verilen Gıda Güvenliği Global Standardı Belgesi'ni A seviye ile almaya hak kazandı.

Beşler Un ’un tek yerleşkede bulunan üretim ve depolama tesislerinde HACCP sistemi, kalite yönetim sistemi, işletme (fabrika) çevre standartları, ürün kontrolü, proses kontrolü, personel yeterliliği ve hijyeni eğitimi sağlamanın yanı sıra, tüketici odaklı üretim yaptığını ilk denetim başvurusunda A seviye ile belge alarak gösterdi.

Beşler Un’ un istikrarlı kalite ve hizmet politikası sayesinde, BEŞLER markası çiftçiler, fırıncılar, pastane ve unlu mamuller üreten iş sahipleri gibi bütün paydaşlar için güvenilir bir adres olmuş, Beşler, paydaşlarının ürünlerini son tüketiciye ulaştırmalarında en büyük destekçileri oldu.

 28 yıldır olduğu gibi bundan sonrada, Beşler Un,  340 kişilik personeliyle kendi sektörünün bayraktarlığını yalnızca ülkemiz sınırları içinde değil, yurtdışın da taşımaya devam edecek.

 

Beşler Un tesislerinde en üst gıda güvenlik önlemleri alınarak üretilen ürünleri,  Fabrika Satış Mağazası ve firmanın bayilerinden satın alınabileceği gibi,  E – Ticaret sitelerine girerek, internet üzerinden de satın alınabilir.

 

 

12.05.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin