BAYRAMI SAĞLIKÇILARLA GEÇİRDİ

BAYRAMI SAĞLIKÇILARLA GEÇİRDİ

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve  AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, bayram ziyaretleri kapsamında gittiği 25 Aralık Devlet Hastanesi, Şehitkamil Devlet Hastanesi, Gaziantep 112 Acil Çağrı Merkezi’nde inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve  AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Nejat Koçer, kurban bayramında sağlıkçıları yalnız bırakmadı. AK Parti İl Başkanı M. Eyup Özkeçeci ile 25 Aralık Devlet Hastanesi, Şehitkamil Devlet Hastanesi, Gaziantep 112 Acil Çağrı Merkezi’nde ziyarette bulunarak personeller, hastane yönetimi ve hastalarla bayramlaşan  Milletvekili Nejat Koçer, Covid-19 salgınıyla mücadeledeki başarının altını çizerek hastalara şifa diledi.

MİLLETVEKİLİ KOÇER’DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ZİYARET

Milletvekili Koçer, ziyaretlere ilişkin, “Covid salgınının getirdiği olağanüstü şartlarda cansiperane çalışan tüm doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarımıza minnettarız. 25 Aralık Devlet Hastanemiz ve tüm hastanelerimizde bayram boyunca gerekli olan  tüm tedbirler alınmış durumda. Hastalarımıza Allah’tan şifa diliyoruz. Doktor, hemşire ve tüm sağlık çalışanlarımızın emeklerine sağlık.” dedi. (ASLI EMEKTAR)

 

24.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin