MİLLETVEKİLİ KOÇER ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

MİLLETVEKİLİ KOÇER ESNAFIN SORUNLARINI DİNLEDİ

 
AK Parti Gaziantep Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nu ziyaret etti.
 
GESOB’u ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, esnaf ve sanatkarların sorunları ile talepleri hakkında bilgi alarak, ekonomik değerlendirmede bulundu.
 
Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile her fırsatta temas halinde olduklarını ifade eden Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini kaydetti.
 
Esnafın vatandaşla sürekli temas halinde olarak şehrin, bölgenin sorunlarını, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi bilen kesim olduğunu dile getiren Nejat Koçer “GESOB Başkanımız ile esnafımızın taleplerini dinlemek, sorunlarına çözüm üretmek  için bir araya geldik. Faydalı bir görüşme oldu. Şehrimizin aynası olan esnaflarımızın düşünce ve görüşleri bizler için çok değerli. Oda ve birliklerimiz ile  çözüm odaklı görüşmelerimiz her zaman devam ediyor. Esnaflarımızın ve şehrimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.  
 
GESOB Başkanı Küspeoğlu’da Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in desteğini her zaman hissettiklerini ve ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.
7.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin