LOHAN- CEVİZLİ KÖYLÜLERİNDEN MÜSİAD’A ZİYARET

LOHAN- CEVİZLİ KÖYLÜLERİNDEN MÜSİAD’A ZİYARET

Eski adıyla Lohan olarak bilinen Cevizli köylülerinden oluşan heyet, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Berk başkanlığında köylüleri Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Fatih Muhaddis Fedaioğlu’na hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Yapılan son genel kurul ile Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği Gaziantep Şube Başkanlığına seçilen Fatih Muhaddis Fedaioğlu, Eski adıyla Lohan olarak bilinen Cevizli köylülerinden oluşan heyeti ağırladı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Berk başkanlığında Gaziantep Türk Ocağı Şube Başkanı ve Gaziantep Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Mete, Eski İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Çetin, Türkiye Sigortalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Gaziantep Sigorta Acenteleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Yiğit, Güneş Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Demirci’den oluşan heyet, MÜSİAD Başkanlığına seçilen köylüleri Fatih Muhaddis  Fedaioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler.

İFTİHAR EDİYORUZ

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Berk, Lohan (Cevizliler) olarak kendisiyle iftihar ettiklerini belirterek, MÜSİAD’a her zaman her yerde sonuna kadar yanında olacaklarını ifade etti.

FEDAİOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ

MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Fedaioğlu da yaptığı konuşmada nazik ziyaretten dolayı çok duygulandığını, heyetin kendisine güç verdiğini, azim ve kararlılıkla çalışarak bu güvene layık olacağını belirtti. (TÜLAY KARA)

8.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin